niedziela, 12 lipca 2015

Twórcze Inspracje, nr 3-4/2015

Część z Was miała już w rękach kolejne wydanie czasopisma, a część zastanawia się jeszcze, albo potrzebuje impulsu do zakupu :)
Mnie ten numer oczarował, zwłaszcza okładka. Została odświeżona. Gdybym nie przeczytała tytułu nie uwierzyłabym, że to Twórcze Inspiracje!


Jeszcze żadna okładka tego czasopisma nie wywoła we mnie tyle radości. Poczułam coś w rodzaju jakbym miała przed sobą zagraniczną gazetę.
Okładka jest jasna - biała wraz z niebieskimi elementami. Odwróciłam na tylną stronę okładki i zaskoczyłam się, reklama jest niebieska z elementami białymi. Jak to pasuje do siebie :) Pewnie pomyślicie co mi strzeliło do głowy, że zwracam uwagę na to. Ostatnio uczęszczałam na zajęcia z fotografii, gdzie nauczyłam się dostrzegać tak małe "sprawy", które mają wpływ na odbiór końcowy. U mnie to zadziałało :)

Teraz czas na spis treści, w którym znajdziemy wiele projektów w kolorze niebieskim. Mi ten kolor kojarzy się z wakacjami, morzem i niebem.


Podobnie jak w poprzednich numerach, zostało przedstawione wiele technik, o niektórych to pojęcia nie miałam jak chenille czy friendly plastic.
W numerze mamy kontynuację wykorzystania powertexu. Jeszcze kilka projektów i będę chciała spróbować sama :) A oprócz tego w numerze znalazły się projekty wykonane w technice: wire wrapping, beadind, makrama, druty, haft supełkowy, koronka rumuńska i pętelkowa oraz frywolitka.

Frywolitka to za mną chodzi od jakiegoś czasu. Już kiedyś próbowałam jej, więc czółenka i odpowiednią nić posiadam. Leżą w szafie i czekają na odpowiednią chwilę.

Niestety zabrakło mi w tym numerze rubryki  "Świat Twórczo Zakręconych blogów", które brały udział w "I edycji konkursu Na Najbardziej Twórczo Zakręcony Blog". Pewnie większość blogów została już przedstawiona i nawet ruszyły już zapisy na drugą edycję. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.

Szkoda tylko, że jeden projekt szydełkowy znalazł się w numerze i są to espadryle. Brakuje mi schematów na maskotki, zabawki lub zawieszki do kluczy czy telefonu.

A Wy jakie projekty chcielibyście zobaczyć w kolejnych numerach, które zostały wykonane na szydełku?

✂ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Pozdrawiam  
Paulyntolyna

2 komentarze:

  1. Masz rację, sama chciałabym zobaczyć jakiś schemat do maskotek..zabawek:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Torcik z poprzedniego posta wyszedł niesamowity! Podziwiam :) Ciasteczka też bardzo słodziutkie. Z szydełkowych robótek zawsze podobają mi się zabawki i chętnie bym zobaczyła jakąś w twoim wykonaniu :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za pozostawiony komentarz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...