piątek, 29 grudnia 2017

W roli testerki

Jakiś czas temu zostawiłam komentarz pod postem na blogu Szuflada, który dotyczył testowania produktów sklepu pasart: włóczki, szydełka, kordonki i inne cuda. Bardzo się zdziwiłam, gdy zostałam wybrana.
W bardzo szybkim czasie produkty znalazły się u mnie, a otrzymany zestaw prezentował się tak:

zdjęcie pochodzi ze strony www.szuflada-szuflada.blogspot.com
A jeszcze szybciej zabrałam się za testowanie :) Na pierwszy ogień poszło szydełko i kordonek. Szydełka są bardzo lekkie i kolorowe. Jak szydełkuję używam sporo siły, więc dwa pierwsze rozmiary gieły mi się po prostu w rękach, ale bez obaw pozostałe są w porządku. Świetne do grubych włóczek. Jeszcze trzy lata temu szukałam metalowego grubego szydełka, odwiedziłam kilka pasmanterii i Panie ze zdziwieniem odpowiadały, jak jakiejś szalonej osobie, że metalowych grubych szydełek nie ma, NIE PRODUKUJE SIĘ. Wystarczyło poczekać i mam!

Z kordonkiem Maja 5 miałam pierwszy raz do czynienia. Kordonek polskiej produkcji, firmy Ariadna z Łodzi. Dosyć gruby 120 tex/2, sprzedawany w kłębkach po 50 gram.
Na szczęście organizator przekazał biały kolor i dzięki temu mogłam wyszydełkować białe gwiazdki na choinkę.
 
Śnieżynki powstawały w zawrotnym tempie i zrobiłam ich kilkanaście.  Z kordonkiem pracowało mi się dobrze, bo jest miękki, nie plącze się, nie rozwarstwia się.

Kolejnym projektem była Pani Bakłażan, wykorzystałam do jej zrobienia fioletową włóczkę YarnArt™ Jeans Plus. Też pierwszy raz miałam ją w rękach. Pewnie zastanawiacie się jak się z nią pracuję? Na pewno dobrze, nie plącze się, jest gruba, posiada solidny skręt - nie rozwarstwia się. Jej skład to 55% bawełna, 45% akryl. Można z niej zrobić czapkę np. na obręczy dziewiarskiej, duże maskotki, skarpetki. Jedynym minusem jest to, że posiadam tylko jej jeden kolor! A ja uwielbiam mieć pełną paletę barw :)
Bardzo dziękuję Szufladzie i pasart za przesłane produkty ❤❤❤
 A na koniec - taki uroczy banerek dostałam :)✂ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Pozdrawiam
Paulyntolyna

6 komentarzy:

 1. Bardzo ładne .
  Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie wykorzystałaś testowe włóczki i kordonki :) Szczęśliwego Nowego Roku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Prace już widziałam, ale powtórzę jeszcze Tobie, że są rewelacyjne. Życzę szczęścia w kolejnych testowaniach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. beautifully used test yarn and twine :) happy new year.

  หนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za pozostawiony komentarz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...